Praca zawodowa

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w II Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii we Wrocławiu. W ramach specjalizacji z położnictwa i ginekologii odbyłem staże między innymi w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu oraz Oddziale Endokrynologii Ginekologicznej – SP CSK SUM w Katowicach. Uczestniczyłem też w licznych tematycznych kongresach, konferencjach i sympozjach. Posiadam ukończony kurs do certyfikatu skriningowego badania echa serca płodu.

W 2011 roku uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie: położnictwa i ginekologii.

Naprotechnologia

Pierwszy raz usłyszałem o tym odmiennym podejściu do leczenia niepłodności podczas:

  • sesji o naprotechnologii w Instytucie Studiów nad Rodziną UKSW w Łomiankach 21 i 22 marca 2008 roku
  • konferencji NaProTechnology – Lublin 2009, zorganizowanej między innymi przez Katedrę i Klinikę Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i Polskie Towarzystwo Medycyny Perinatalnej.

W 2012 roku współorganizowałem i prowadziłem w moim rodzinnym mieście sympozjum:

W 2016 roku ukończyłem pierwszy etap szkolenia /EP I/ Konsultanta Medycznego NaProTechnology w Portugalii. W kwietniu 2017 w Omaha, NE, USA ukończyłem drugi etapu szkolenia /EP II/, uzyskując certyfikat NFPMC.

W pracy położnika – ginekologa staram się kierować zasadami etyki chrześcijańskiej i troską o drugiego człowieka.

Prywatnie

Mąż z miłości i decyzji, ojciec z otwartości, lekarz z wyboru. Lubię dobrą kawę. Przejażdżki po puszczy na rowerze a poza sezonem spacer z naszym goldenem. Wspólne odsłuchanie Pink Floydów z żoną, która raczej woli Chopina. Planuję wszystko pogodzić i polegam. Uczę się korzystać z kominka i kanapy, jednoczasowo. Marzę o ładnym ogrodzie.